Середня загальноосвітня школа №22 м. Кам'янське

 


Педагогічний колектив

Худолєєва
 Ірина Костянтинівна

директор школи

вчитель
 трудового навчання
 та
 інформатики


 

Федорова
 Світлана Адольфівна

заступник директора
 з навчально-виховної роботи

вчитель історії
 
 
 

Сокол
 Ірина Віталіївна

заступник директора
 з навчально-виховної роботи

вчитель
 російської мови
 та
 зарубіжної літератури

Ніколайчик
 Надія Григорівна

заступник директора
 з виховної роботи

вчитель хімії
 
 
 


 

 

Єфименко
 Олена Валентинівна

вчитель
 української мови
 та
 літератури
 

Калиновська
 Ганна Вікторівна

вчитель
 української мови
 та
 літератури
 

Полторацька
 Людмила Володимирівна

вчитель
 української мови
 та
 літератури


 

Горовицька
 Людмила Михайлівна

вчитель
 англійської мови

Козир
 Наталія Миколаївна

вчитель
 англійської мови

Грудська
 Юлія Олександрівна

вчитель
 англійської мови


 

Козловська
 Яніна Іванівна

вчитель
 англійської мови

Лук'янчук
 Олена Юріївна

вчитель
 англійської мови

Кушта
 Катерина Євгенівна

вчитель
 англійської мови


 

 

Кісточка
 Вікторія Володимирівна

вчитель
 російської мови
 та
 зарубіжної літератури

Федулова
 Тетяна Григорівна

вчитель
 російської мови
 та
 зарубіжної літератури

 


 

Харченко
 Тетяна Олександрівна

вчитель
 математики
  та
 інформатики

Бегма
 Альміна Степанівна

вчитель
 математики
 
 

Сало
 Олена Петрівна

вчитель
 математики
  та
 інформатики


 

Марченко
 Валентина Федорівна

вчитель фізики

Бесценна
 Людмила Володимирівна

вчитель біології

Литвиненко
 Любов Іванівна

вчитель географії


 

Горбунова
 Людмила Валентинівна

вчитель історії

Жданович
 Роман Олександрович

вчитель історії

Кравченко
 Юлія Григорівна

вчитель історії


 

 

Кузнєцова
 Лариса Анатоліївна

вчитель
 музичного мистецтва
 
 

Любчич
 Вікторія Володимирівна

вчитель
 образотворчого мистецтва
 та
 трудового навчання

 


 

 

Варакута
 Сергій Іванович

вчитель
 технічної праці

Рубан
 Тамара Володимирівна

вчитель
 обслуговуючої праці

 


 

Пирог
 Віталій Анатолійович

вчитель
 фізичного виховання

Кривошея
 Ірина Олексіївна

вчитель
 фізичної культури

 

Овсянніков
 Олександр Олександрович

вчитель
 фізичного виховання


 

Стефанюк
 Аліна Зиновіївна

вчитель
 фізичної культури

Догадайло
 Марина Леонідівна

вчитель
 фізичного виховання

Ткаченко
 Наталія Миколаївна

вчитель хореографії
 


 

Байдак
 Ірина Борисівна

вчитель початкових класів

Шолойко
 Тетяна Василівна

вчитель початкових класів

Романченко
 Наталія Іванівна

вчитель початкових класів


 

Головко
 Ольга Миколаївна

вчитель початкових класів

Мельник
 Галина Іванівна

вчитель початкових класів

Чередниченко
 Олена Олександрівна

вчитель початкових класів


 

Губська
 Світлана Василівна

вчитель початкових класів

Матвієнко
 Ольга Миколаївна

вчитель початкових класів

 

Гавриленко 

Вікторія Вікторівна

вчитель початкових класів


 

Велкова
 Руслана Євгенівна

вчитель початкових класів

Сєрова
 Юлія Сергіївна

вчитель початкових класів

 

Штепа
 Яна Анатоліївна

вчитель початкових класів


 

 

Зубко
 Руслана Василівна

вчитель початкових класів

Вінник
 Олена Іванівна

вчитель початкових класів

 


 

 

Васюк
 Таїсія Борисівна

вихователь ГПД

 

Худа
 Людмила Олексіївна

бібліотекар

 


 

 

Шкуренко
 Лада Павлівна

керівник гуртка

Кьор
 Ольга Володимирівна

педагог-організатор

Єлфімова
 Марія Вадимівна

педагог-організатор


 

Здебко
 Анна Олександрівна

соціальний педагог
 

Мельник
 Ірина Анатоліївна

практичний психолог,
 асистент вчителя

 

Фармазян
 Ліана Володимирівна

корекційний педагог
 


 

 

Жежель
 Ольга Костянтинівна

вчитель-дефектолог
 

 

Кіпень
 Олександр Сергійович

вчитель-дефектолог,
 асистент вчителя

 

Мірошніченко
 Інга Арнольдівна

вчитель-дефектолог
 


 

 

 

Духаніна
 Наталія Миколаївна

вчитель-дефектолог

 

Коваленко
 Єлизавета Вікторівна

асистент вчителя